Rezervoni

MIRESEVINI NE HOTEL CASTLE

Qëndro një herë, mbaj kujtime përgjithmonë!

PERJETONI NDRYSHIMIN!

Bëni Pushime! Vizitoni vendpushimin tonë.

KALONI PUSHIMET ME TE MIRA NDONJEHERE!

Det, rërë dhe diell! Duke pritur për ju!

mirësevini

Hotel Castle

Hotel Castle është i vendosur në Rrugën e Detit Jon në Ksamil, 739m nga qendra. Hoteli ndodhet 19.2 km nga Aeroporti i Korfuzit.

Udhëtarët mund të përfitojnë nga shërbimet tona si: restoranti komod, peshkim sezonal, recepsion 24 orë, tarracë e hapur, dhoma familjare, sauna, shërbime interneti falas, parkim dhe një sërë komoditetesh.

Më shumë
Cfarë ne ofrojmë

Shërbimet tona:

Vendodhja

I vendosur në Ksamil, 5 km larg Parkut Kombëtar të Butrintit, Hotel Castle ofron pamje te mrekullueshme nga tarraca.

Bar & Restorant

Nëse nuk jeni vetëm për një vakt dhe dëshironi të shijoni ushqime speciale, ejani të shijoni gjithashtu një pamje të mrekullueshme.

Dhoma Luksoze

Të rehatshme dhe komode.Çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, televizor,ballkon, tualet privat etj.


Dhomë Dyshe

................................................

Kapaciteti: Max personave 2
Krevat: 1 Krevat Dopjo
Shërbime: Wifi, Ballkon, TV, Tualet Privat,...
Më shumë detaje

Dhomë E Madhe Dyshe

................................................

Kapaciteti: Max personave 2
Krevat: Krevate King
Shërbime: Wifi, Ballkon, TV, Tualet Privat,...
Më shumë detaje

Dhomë katërshe

................................................

Kapaciteti: Max personave 4
Krevate: 2 Krevata teke and 1 Krevat dopjo
Shërbime: Wifi, Ballkon, TV, Tualet Privat,...
Më shumë detaje

Apartment

................................................

Entire apartment
Kapaciteti: Max personave 5
Krevat: Krevat Dopjo
Shërbime: Wifi, Ballkon, TV, Tualet Privat,...
Më shumë detaje
Vlerësime

Cfarë klientët tanë kanë thënë?

GALERIA JONE

Galeria